Aktualności

Jesteś tutaj: Home 9 Aktualności 9 Speed Business Mixer 2019

Speed Business Mixer 2019

utworzone przez | 28 paź, 2019 | Aktualności, Oferta inwestycyjna, Promocja

11 października 2019 r. w warszawskim Centrum Coworkingowym SPACES przy ul. Marszałkowskiej 126/134 odbył się Speed Business Mixer – wydarzenie będące wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia ofert swojej firmy oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Głównym zadaniem przedstawicieli Lubaczowa było przedstawienie oferty inwestycyjnej naszego miasta jak największej ilości uczestników, a także rozdystrybuowania folderów informacyjnych, zawierających szczegóły nt. atrakcyjnych terenów, które Miasto ma do zaoferowania potencjalnym inwestorom. Formuła wydarzenia okazała się również doskonałą sposobnością do nawiązania bezcennych kontaktów i znajomości z pozostałymi uczestnikami, które w przyszłości mogą przerodzić się w owocną współpracę.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą wspólnie z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą, Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową, Polsko-Rumuńską Izbą Przemysłowo-Handlową, Indyjsko-Polską Izbą Gospodarczą, Enterprise Ireland i SPACES.

Lubaczów reprezentowali: inspektor ds. obsługi inwestorów Michał Żychowski oraz Marcin Rempoła.

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty