11 października 2019 r. w warszawskim Centrum Coworkingowym SPACES przy ul. Marszałkowskiej 126/134 odbył się Speed Business Mixer – wydarzenie będące wspaniałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia ofert swojej firmy oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Głównym zadaniem przedstawicieli Lubaczowa było przedstawienie oferty inwestycyjnej naszego miasta jak największej ilości uczestników, a także rozdystrybuowania folderów informacyjnych, zawierających szczegóły nt. atrakcyjnych terenów, które Miasto ma do zaoferowania potencjalnym inwestorom. Formuła wydarzenia okazała się również doskonałą sposobnością do nawiązania bezcennych kontaktów i znajomości z pozostałymi uczestnikami, które w przyszłości mogą przerodzić się w owocną współpracę.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą wspólnie z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą, Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową, Polsko-Rumuńską Izbą Przemysłowo-Handlową, Indyjsko-Polską Izbą Gospodarczą, Enterprise Ireland i SPACES.

Lubaczów reprezentowali: inspektor ds. obsługi inwestorów Michał Żychowski oraz Marcin Rempoła.