Materiały do pobrania

Jesteś tutaj: Start 9 O Gminie Miejskiej Lubaczów 9 Materiały do pobrania

Co można pobrać

W tym dziale można znaleźć materiały informacyjne dotyczące Parku Przemysłowego Lubaczów, jak również folder inwestycyjny. Znajdziecie w nich Państwo informacje, które pomogą w przypadku planowania inwestycji w naszym mieście. Obecnie dostępne są informacje w wersjach językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, ukraińskiej, rosyjskiej, francuskiej, hiszpańskiej i chińskiej.

Zamieściliśmy uchwały Rady Miejskiej dotyczące podatków i opłat lokalnych. Są to ważne składniki kosztów prowadzenia działalności w naszym mieście. W naszym mniemaniu Lubaczów jest atrakcyjny pod tym względem.

Opublikowaliśmy również dwa kolejne foldery:

  1. Folder opisujący poziom bezrobocia na terenie Lubaczowa i w sąsiednich regionach ( z uwzględnieniem obwodu lwowskiego), podział według grup wiekowych, płci i wykształcenia bezrobotnych.
  2. Folder porównujący poziom wynagrodzeń na terenie Lubaczowa, w innych miastach regionu Podkarpacia, województwa lubelskiego i obwodu lwowskiego, koszt wynajmu mieszkań i cen za wodę i ścieki.

Dział poświęcony jest też dostępnym publikacjom dla inwestorów i przedsiębiorców. Można tu znaleźć przewodniki, raporty i informatory. Są tu również materiały dotyczące programów operacyjnych oferujących wsparcie dla przedsiębiorców.

Zamieściliśmy ponadto materiały pokonferencyjne – prezentacje prelegentów konferencji „Park Przemysłowy Lubaczów – Brama na Wschód”, która odbyła sie w Lubaczowie w dniu 2 marca 2017 r.

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty