Aktualności

Jesteś tutaj: Home 9 Aktualności 9 Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2019

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2019

utworzone przez | 6 lis, 2019 | Aktualności, Promocja

Lubaczów znalazł się wśród Laureatów Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii Samorząd Przyjazny Mieszkańcowi i Inwestorowi. Wyróżnienie zostało przyznane przez Centrum Inteligentnego Rozwoju za inteligentny rozwój miasta w oparciu o innowacje i inwestycje, przekładający się na poprawę standardu życia mieszkańców i wzbudzający zainteresowanie potencjalnych inwestorów.

Od 2016 roku Laureatami Nagrody zostają organizacje i osoby, które w swojej działalności wykazują się ukierunkowaniem na przyszłość i nie wahają się podejmować nowych wyzwań stanowiących podstawę zrównoważonego rozwoju gospodarczego. Wszystkie projekty, inwestycje i przedsięwzięcia realizowane przez Laureatów charakteryzują się innowacyjnością i są najlepszymi przykładami zrównoważonego i inteligentnego rozwoju. Partnerem merytorycznym nagrody jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju, działające przy Politechnice Śląskiej. Patronami honorowymi tegorocznego wydarzenia są między innymi: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Energii, Ministerstwo Cyfryzacji, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Urząd Patentowy.

Wręczenie nagrody nastąpi podczas IV Forum Inteligentnego Rozwoju, które w dniach 28-29 listopada 2019 r. odbędzie się w Uniejowie. Udział w wydarzeniu weźmie 500 branżowych Liderów Inteligentnego Rozwoju z kraju i z zagranicy. Na tegoroczny program Forum złożą się dyskusje przedsiębiorców, samorządowców, praktyków biznesu, innowatorów, inwestorów, ekspertów, mówców motywacyjnych i przedstawicieli władz państwowych, zaplanowane w trzech formułach: dyskusji panelowych, warsztatów tematycznych i debat.

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty