Aktualności

Jesteś tutaj: Home 9 Aktualności 9 Lubaczów laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019

Lubaczów laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019

utworzone przez | 4 gru, 2019 | Aktualności, Oferta inwestycyjna, Promocja

IV Forum Inteligentnego Rozwoju odbyło się w Uniejowie w dniach od 28 do 29 listopada 2019 r. Miasto Lubaczów na tegorocznej imprezie reprezentowali Pan Janusz Waldemar Zubrzycki, Zastępca Burmistrza Miasta, a także Michał Żychowski – inspektor ds. obsługi inwestora.

Wydarzenie to poświęcone jest w głównej mierze innowacjom, inwestycjom, inteligentnemu rozwojowi i nowym technologiom. To międzynarodowa debata z udziałem kilkuset innowatorów i inwestorów z sektora biznesu, nauki, samorządu, otoczenia biznesu, a także przedstawicieli władz państwowych.

Poza możliwością dystrybucji materiałów promocyjnych z miasta i regionu, organizator przewidział też czas na prezentację multimedialną. „Dzięki temu uzyskaliśmy możliwość dotarcia z naszą ofertą do szerszego grona odbiorców”– komentuje Michał Żychowski.

Co roku na Forum wręczane są nagrody.

Nagrody wręczane były w czwartkowy wieczór podczas Gali Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju. Nominację dla Miasta osobiście odebrał Pan Janusz Waldemar Zubrzycki, Zastępca Burmistrza Miasta. Lubaczów został nagrodzony w kategorii „Samorząd Przyjazny Mieszkańcowi i Inwestorowi”.

Głównym organizatorem i inicjatorem Forum było Centrum Inteligentnego Rozwoju, współorganizatorami: Miasto i Gmina Uniejów oraz Grupa Eurokreator T&C. Patronami honorowymi tegorocznego wydarzenia byli między innymi: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Energii, Ministerstwo Cyfryzacji, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, a także Urząd Patentow.

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty