Aktualności

Jesteś tutaj: Home 9 Aktualności 9 Lubaczów na IV edycji Kongresu 590

Lubaczów na IV edycji Kongresu 590

utworzone przez | 8 paź, 2019 | Aktualności, Oferta inwestycyjna, Promocja

Kongres 590 to najważniejsze wydarzenie gospodarcze w Polsce; jego IV edycja miała miejsce 7-8 października 2019 r. w rzeszowskiej Jasionce. Dla Lubaczowa, którego nie zabrakło na Kongresie, to także świetna sposobność do zdobycia bezcennej wiedzy na temat inwestycji zagranicznych, stanu polskiej gospodarki, a także wyzwań i planów, jakie stoją przed polską ekonomią w najbliższej przyszłości.

Wspieranie biznesu poprzez odpowiednie zmiany w sektorze państwowym, podążanie własną ścieżką w erze zmagań ekonomicznych potęg, utrwalanie rozwojowych trendów napędzających polską gospodarkę – to tylko część zagadnień poruszonych na Kongresie. W salach plenarnych i konferencyjnych Centrum Wystawienniczo-Kongresowego dyskutowano także o zagranicznych inwestycjach w Polsce, nadchodzących wyborach na świecie i ich wpływu na dynamikę zmian; poruszano również wyzwania dla polskiej dyplomacji na najbliższe lata oraz wpływ Konstytucji Biznesu na swobodę prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Takie wydarzenie oferuje doskonałą możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych i partnerskich, a obecność wpływowych ludzi ze świata polityki i biznesu umożliwia także przedstawienie ofert inwestycyjnych poszczególnych uczestników. Obecność Lubaczowa zaowocowała dystrybucją licznych materiałów promocyjnych osobom zainteresowanym oraz przedsiębiorcom, którzy dostrzegają potencjał drzemiący w kresowych terenach oraz produktach regionalnych.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wśród gości specjalnych pojawili się także Mateusz Morawiecki – Premier RP oraz ministrowie Rządu RP i Kancelarii Prezydenta. Miasto Lubaczów na Kongresie reprezentowali: Zastępca Burmistrza Janusz Waldemar Zubrzycki oraz inspektor ds. obsługi inwestora Michał Żychowski.

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty