W środę 17 maja 2017 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Speed Business Meeting. W jego ramach po raz kolejny została przedstawiona oferta Parku Przemysłowego Lubaczów.

Poprzednio przedstawiciele Lubaczowa uczestniczyli w spotkaniach SBM w lutym i marcu. Tym razem w Warszawie zachęty do inwestowania w naszym mieście i ofertę Parku Przemysłowego Lubaczów przedstawiał Paweł Głaz.

Formuła Speed Business Meeting dzieli uczestników na grupy na podstawie przesłanych formularzy zgłoszeniowych. Każdy z gości otrzymuje indywidualny harmonogram rozmów, dzięki czemu może spotkać się z przedstawicielami konkretnych branż. Speed Business Meeting stwarza doskonałą okazję do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą wspólnie z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Irlandzko-Polską Izbą Handlową, Polsko-Izraelską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą, Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarczą i Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową w Polsce.