Aktualności

Jesteś tutaj: Home 9 Aktualności 9 Promocja PPL na kolejnym Speed Business Meeting w Warszawie

Promocja PPL na kolejnym Speed Business Meeting w Warszawie

utworzone przez | 25 maj, 2017 | Aktualności, Promocja

W środę 17 maja 2017 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Speed Business Meeting. W jego ramach po raz kolejny została przedstawiona oferta Parku Przemysłowego Lubaczów.

Poprzednio przedstawiciele Lubaczowa uczestniczyli w spotkaniach SBM w lutym i marcu. Tym razem w Warszawie zachęty do inwestowania w naszym mieście i ofertę Parku Przemysłowego Lubaczów przedstawiał Paweł Głaz.

Formuła Speed Business Meeting dzieli uczestników na grupy na podstawie przesłanych formularzy zgłoszeniowych. Każdy z gości otrzymuje indywidualny harmonogram rozmów, dzięki czemu może spotkać się z przedstawicielami konkretnych branż. Speed Business Meeting stwarza doskonałą okazję do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty oraz wymienienia się wizytówkami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą wspólnie z Polsko-Hiszpańską Izbą Gospodarczą, Irlandzko-Polską Izbą Handlową, Polsko-Izraelską Izbą Gospodarczą, Polsko-Kanadyjską Izbą Gospodarczą, Niderlandzko-Polską Izbą Gospodarczą i Włoską Izbą Handlowo-Przemysłową w Polsce.

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty