W dniach 21-23 kwietnia przedstawiciele Gminy Miejskiej Lubaczów uczestniczyli w INVESTATE POLAND 2017 – pierwszych w Polsce targach terenów inwestycyjnych. W Warszawie promowali Park Przemysłowy Lubaczów.

Targi INVESTATE POLAND 2017 są wydarzeniem prestiżowym o ogromnym znaczeniu dla branży inwestycyjnej. Celem organizacji trzydniowej imprezy była promocja Polski jako ważnego obszaru gospodarczego Europy, kraju z dynamicznie rozwijającą się infrastrukturą drogową, kolejową, stabilnego gospodarczo, stanowiącego atrakcyjne miejsce do inwestowania i rozwoju biznesu.

Wśród licznych stoisk rozmieszczonych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO znaleźć można było stoisko Lubaczowa. Z promocją naszego regionu i Parku Przemysłowego Lubaczów do Warszawy udali się Janusz Waldemar Zubrzycki – Zastępca Burmistrza i Marek Kuziemski z Biura Promocji i Informacji. Przedsiębiorcy z Polski i całej Europy mogli zapoznać się z atutami Lubaczowa, uzbrojonymi gruntami przeznaczonymi do zagospodarowania pod logistykę i produkcję, ofertą inwestycyjną, zasadami zwolnienia z podatku i dostępnymi ulgami.