Aktualności

Jesteś tutaj: Home 9 Aktualności 9 Eldan otwiera oddział produkcyjny w Lubaczowie

Eldan otwiera oddział produkcyjny w Lubaczowie

utworzone przez | 26 wrz, 2018 | Aktualności, Dzieje się w Lubaczowie

Producent odzieży i obuwia medycznego Firma Eldan z siedzibą w Mielcu otwiera na początku października oddział produkcyjny w Lubaczowie. Projekt ten jest dla firmy bardzo ważny i z powstającym oddziałem wiąże duże nadzieje na przyszłość. Już na etapie planowania przedsięwzięcie spotkało się z entuzjazmem i bardzo ciepłym przyjęciem władz samorządowych.

Firma Eldan to doświadczony przedsiębiorca, który może pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji odzieży. W pierwszym roku istnienia zatrudniała tylko cztery osoby, późniejsze lata to czas nieustannego rozwoju. Obecnie firma działa bardzo prężnie i zatrudnia około 140 osób. Ciągle zdobywa nowych klientów w kraju i za granicą. Wiąże się to nie tylko z rozwojem kadry pracowniczej, ale również z unowocześnianiem procesów produkcyjnych, z poprawą jakości i wzbogacaniem listy oferowanych produktów. W roku 2008 oferta produktów firmy Eldan została poszerzona o obuwie medyczne, które z sukcesem pojawiło się w nowym katalogu i z miejsca podbiło rynek. Zarówno odzież, jak i obuwie są produkowane na terenie SSE w Mielcu.

Marka Eldan jest rozpoznawalna w kraju, a także poza jego granicami. Odzież oraz obuwie opatrzone metką Eldan można kupić w wielu krajach na terenie Europy: Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Chorwacja oraz w krajach Zatoki Perskiej.

Firma posiada nowoczesny park maszynowy, który znacznie ułatwia i przyśpiesza proces produkcji. Zakład w Lubaczowie także będzie dysponował nowymi maszynami oraz urządzeniami szwalniczymi. Oferta pracy dla wykwalifikowanych szwaczek i krawcowych w nowo powstającym zakładzie cieszyła sie od początku dużym zainteresowaniem. Faktem jest, że na terenie Lubaczowa i okolic jest wiele osób mających wysokie kwalifikacje, umiejętności i chęć do pracy.

Eldan oferuje swoim pracownikom jasne i przejrzyste zasady, umowy o pracę, regularne godziny pracy, możliwość przyuczenia do zawodu i podnoszenia kwalifikacji. W ofercie firmy znajdują się również premie, bony świąteczne a także spotkania i wycieczki integracyjne. W firmie został wdrożony system ERP, dzięki któremu wszelkie procesy i etapy produkcji są monitorowane. Eldan działa zgodnie z normą ISO 9001:2015, co ułatwia sprawną organizację poszczególnych procesów oraz umożliwia odpowiednie zarządzanie.

Eldan postrzega powstanie oddziału w Lubaczowie jako kolejny, ważny krok w rozwoju firmy.

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty