Aktualności

Jesteś tutaj: Home 9 Aktualności 9 Lubaczów na III Targach Wschodnich

Lubaczów na III Targach Wschodnich

utworzone przez | 31 sty, 2019 | Aktualności, Oferta inwestycyjna, Promocja

W dniach 24-25 stycznia 2019 roku odbyła się kolejna edycja III Targów Wschodnich wraz z XII Forum Europa-Ukraina. Wydarzenie jak co roku zorganizowano w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa.

W tegorocznym Forum goście z Polski i Ukrainy mieli okazję uczestniczyć w dwóch dniach debat i spotkań, które odbywały się w ramach 4 linii programowych. Podczas sesji plenarnych kluczowi decydenci rozmawiali o współpracy gospodarczej i politycznej Ukrainy i krajów europejskich. W programie znalazło się ponad 30 paneli dyskusyjnych poświęconych zagadnieniom gospodarczym, politycznym i społecznym.

III Targi Wschodnie to najważniejsze wydarzenie towarzyszące XII Forum Europa-Ukraina. Targi skierowane były do tych firm, które chcą nawiązać lub poszerzyć współpracę biznesową w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej edycji, odwiedzający G2A Arena mogli zapoznać się z ofertą 120 wystawców z Polski, Ukrainy, Słowacji i Rumunii.

Swoje stoisko, promujące tereny inwestycyjne, wystawiło również Miasto Lubaczów. Urząd Miejski reprezentowali: zastępca Burmistrza Janusz Waldemar Zubrzycki oraz Michał Żychowski – inspektor ds. obsługi inwestorów.

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty