Aktualności

Jesteś tutaj: Home 9 Aktualności 9 Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

utworzone przez | 30 paź, 2017 | Aktualności, Promocja

VII edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw objęta patronatem Parlamentu Europejskiego, w ramach którego odbywały się Targi Biznes Expo, zgromadziła rzesze zainteresowanych, w tym znamienitych gości. 6000 uczestników z 30 krajów. 3 dni debat o sektorze MŚP i współpracy na linii biznes – nauka – samorząd.

Trzy dni dużej dawki praktycznej wiedzy i konstruktywnych wniosków. To kolejny krok mający na celu dalszy rozwój gospodarki. W trakcie Kongresu można było wziąć udział w ponad 100 wydarzeniach, spotkać się z przedstawicielami 30 krajów, m.in. z Chin, USA, Niemiec, Iranu, Białorusi, Chorwacji oraz zapoznać się z ofertą ponad 100 wystawców na Targach Biznes Expo. Tematem przewodnim wydarzenia był hasło „Uwolnić Biznes”.

Podczas Kongresu innowacyjność przeplatała się pod różnymi postaciami, od zarządzania firmą, przez rekrutację, technologię po współpracę. Dotykała również prawa, finansowania i całego otoczenia biznesu, mając wpływ na jego rozwój. Innowacyjność to także sposób myślenia, którego można było nabrać dzięki spotkaniom i rozmowom z autorytetami ze świata polityki, środowisk naukowych i biznesu.

Ponad sto wydarzeń skumulowanych w ciągu trzech dni to olbrzymi zastrzyk wiedzy przekazywanej przez kilkuset ekspertów. Oficjalnym podsumowaniem Kongresu będzie wydawnictwo „Rekomendacje”, które ukaże się nakładem Regionalnej Izby Gospodarczej w grudniu 2017 roku.

Wydarzenia były okazją odbycia wielu ciekawych spotkań. To doskonała sposobność do przedstawienia oferty inwestycyjnej Parku Przemysłowego Lubaczów przedsiębiorcom, której odbiór cieszył się sporym zainteresowaniem.

W wydarzeniu uczestniczył przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Lubaczowie – Paweł Głaz.

Park Przemysłowy Lubaczów – opis działek – sprawdź ofertę

Organizator EKMŚP: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Współgospodarze: Miasto Katowice, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Górnośląski Związek Metropolitalny, Wojewoda Śląski. Główny Współorganizator: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Współorganizatorzy: Politechnika Śląska, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Krajowa Izba Gospodarcza. Główny Partner Merytoryczny: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zobacz zdjęcia – Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach

Urząd Miejski
w Lubaczowie

ul. Rynek 26
37-600 Lubaczów

tel: +48 16 632 80 10
fax: +48 163 11 91

e-mail: invest@um.lubaczow.pl

Pon - Pt: 7:30 - 15:30

Na skróty